Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Albüm Detay Fotoğraf Galerisi

ALBÜM SAYFASI
BARİYER SİSTEMLERİ KONYA Fotoğraflarımız

KONYA BARİYER SİSTEMLERİ

 

Kamuya açık ya da özel park alanlarında,  konut ya da işyeri giriş - çıkışlarında araç geçişinin kontrol edilmesi ihtiyacı doğuyorsa, bariyerler en ideal çözümlerdir, üstelik araç trafiği yoğun olsa bile.

Bariyer sistemlerinin ana gövdesi 3 çeşit malzemeden üretilmektedir. Bunlardan birincisi metal saç kasa , ikincisi alüminyum diğeri ise kromdur.

Tercihinize göre bariyer dış kasa çeşitlerimiz mevcuttur. Tercih sebbebiniz yaşadığınız bölgenin hava şartlarına göre değişmelidir .Nemli bölgeler için alüminyum yada krom , Kuru hava şartlarına sahip bölgeler için metal saç kasa olmalıdır.

Cihazlarımızın bütün modelleri 24 volt DC motor olarak üretilmiştir. DC motor yoğun kullanım şartlarına uyumlu ısınmaz ve % 100 süreklilikle çalışmaktadır.

 

BARİYER KOL UZUNLUKLARIMIZ 3 METRE , 4 METRE , 5 METRE , 6 METRE OLARAK 4 ÇEŞİTTİR.

BARİYERLERİMİZİ : Uzaktan kumandalı, şifreli , kart okuyuculu ,  metal kütle dedöktörlü , hızlı geçiş sistemleri , plaka okuma , plaka tanıma , otomatik geçiş sistemleri ve buton kontrollü olarak kullanım çeşitleri mevcuttur.

 Bariyerler çeşitlerimiz modeline ve markasına göre  1 – 5 saniye arasında açılıp kapanabilme özelliğine sahip olup ve sizlere hızlı geçiş kolaylığı sağlamaktadır.

Konya da faaliyet gösteren firmamız Otomatik Kapı ürünlerinin tamamının satış montaj ve teknik servis hizmetlerini vermektedir

 


https://otomatikkapikonya.com/

https://drdoor.com.tr/


Resimlerin üzerine tıklayarak büyük boyutlu hallerini ve varsa açıklamalarını görebilirsiniz.